Αρχική » ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ » ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΣΤΕΛΕΧΟΣ MARKETING

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΣΤΕΛΕΧΟΣ MARKETING

Τομέας δραστηριότητας: Διασκέδαση Ημερομηνία δημοσίευσης αγγελίας: 29-01-2018

Πόλη: Θεσσαλονίκη
Περιγραφή θέσης εγασίας: ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ,ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ (MARKETING)
Επίπεδο θέσης: Σπουδαστές και Απόφοιτοι
Διάρκεια: Εως να καλυφθεί
Είδος απασχόλησης: Πρακτική άσκηση
Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση του Microsoft Office. Καλή γνώση χειρισμού H/Y. Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας. Επικοινωνιακές ικανότητες. Δημιουργικό & ομαδικό πνεύμα με οργανωτικές ικανότητες. Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και θέληση για προσωπική ανάπτυξη.
Προαιρετικά προσόντα:
Προσφέρονται: Συνεχής εκπαίδευση & επιμόρφωση με στόχο την συνεργασία μετά την ολοκλήρωση της πρακτικής άσκησης. Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας. Προοπτικές εξέλιξης. Δημιουργική ελευθερία.

Στοιχεία επιχείρησης

Επωνυμία επιχείρησης: ROOM 702 - Creative Studio
Περιοχή επιχείρησης: Μακεδονία
Τομέας δραστηριότητας: Διασκέδαση
Αντικείμενο εργασιών: ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ
Ειδικότητες που απασχολούνται: ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ,ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ (MARKETING)