Αρχική » ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΤΕΧΝΩΝ » ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ

Τομέας δραστηριότητας: Διασκέδαση Ημερομηνία δημοσίευσης αγγελίας: 29-01-2018

Πόλη: Θεσσαλονίκη
Περιγραφή θέσης εγασίας: ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ ΕΝΤΥΠΟΥ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ
Επίπεδο θέσης: Σπουδαστές και Απόφοιτοι
Διάρκεια: Εως να καλυφθεί
Είδος απασχόλησης: Πρακτική άσκηση
Απαραίτητα προσόντα: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Σπουδές Graphic Design. Άριστες γνώσεις της Adobe Creative Suite. Ικανότητα ανάπτυξης και σχεδιαστικής υλοποίησης concept. Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας. Δημιουργικό & ομαδικό πνεύμα με οργανωτικές ικανότητες. Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και θέληση για προσωπική ανάπτυξη. Επαρκείς γνώσεις στο digital design. Γνώσεις HTML5, CSS3 και εμπειρία σε πλατφόρμες JOOMLA & WORDPRESS θα συνεκτιμηθούν..
Προαιρετικά προσόντα:
Προσφέρονται: Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας. Προοπτικές εξέλιξης. Δημιουργική ελευθερία.

Στοιχεία επιχείρησης

Επωνυμία επιχείρησης: ROOM 702 - Creative Studio
Περιοχή επιχείρησης: Μακεδονία
Τομέας δραστηριότητας: Διασκέδαση
Αντικείμενο εργασιών: ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ
Ειδικότητες που απασχολούνται: ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ ΕΝΤΥΠΟΥ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ